Gothic.zp.ua Форум
http://forum.gothic.zp.ua/

"ТІНЬ СОНЦЯ" У ЖИТОМИРІ 06.09.14
http://forum.gothic.zp.ua/viewtopic.php?f=2&t=1162
Страница 1 из 1

Автор:  GothicZpUa Admin [ Ср июл 23, 2014 6:42 pm ]
Заголовок сообщения:  "ТІНЬ СОНЦЯ" У ЖИТОМИРІ 06.09.14

Изображение


"HolyMayhem" з гордістю представляє виступ легендарного фольк-метал гурту «ТІНЬ СОНЦЯ» у місті Житомир!

КВИТКИ:
Попередній продаж - 60 гривень
В день концерту - 80 гривень

«ГРІМ В КОВАЛЬНІ БОГА» пролунає в Житомирі!

6 вересня 2014 року відбудеться одна з найбільш очікуваних культурних подій Житомира – з великим сольним концертом завітає український фолк-метал гурт «ТІНЬ СОНЦЯ», презентуючи свій новий альбом «ГРІМ В КОВАЛЬНІ БОГА». Концерт відбудеться у клубі "Інфорум", на вулиці вул. Кафедральна 8. Початок о 19:00.

Реліз альбому «Грім в ковальні Бога» відбувся 15 лютого 2014 року. Ця концептуально цілісна робота складається з одинадцяти композицій, представляє окрему сторінку життя гурту і присвячується українській лицарській традиції від давньоруських часів до сьогодення.

За доброю традицією «Тінь Сонця» називає свій новий альбом уривком з пісні, яку можна в ньому почути. «Грім в ковальні Бога» – рядки культової композиції Василя Лютого (Живосила) – «Меч Арея». Обрання саме такої назви до альбому пояснює лідер гурту Сергій Василюк так: «Бачачи всю ту несправедливість і кривду, яка твориться у світі, сам Всевишній закликає нас до боротьби і кожному кує свою зброю!»

«Тінь Сонця» обіцяє, що концерт у Житомирі буде тим великим святом, на якому гурт разом із глядачами заспіває нових та старих улюблених пісень, які запалом і змістом надихатимуть українців до нових перемог!

Група події у ВК - http://vk.com/sunshadow2014zt

Страница 1 из 1 Часовой пояс: UTC + 2 часа
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
http://www.phpbb.com/